"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Přebor Moravy - Přerov

Včerejší pěknou slunečnou neděli naše posádka patřičně využila a odjela další závod crossracing cupu, který se organizoval na trati v Přerově.. S počasím to ale tak růžově ráno nevypadalo.. naštěstí se umoudřilo.. V kvalifikačním závodě se potkalo celkem 11 sidecarcrossových posádek, přičemž ta naše zajela čas nejrychlejší, a to 1.43.348, pár sekund za náma zajel Vejchoda team čas druhý a Válek team čas třetí..
Pro všechny sidecarcrossový posádky byla zdejší trať v jejich repertoáru odjetých tratí, novinkou.. není se čemu divit, v Přerově se doposud sajdy nejeli, to mě asi Pán Bůh loni vyslyšel, když se mi při závodě motorek trať hodně zalíbila a já řekla: tak tady by to se sajdou byl docela rachot :D a taky že byl.. povětšina riderů jen doufala v šťastný konec.. :O) zajímavý "esíčka", nějaký ten "zoubek" a překvapivé doskoky lavic proměnili tenhle závod na vzrušující zážitek pro většinu zde se nacházejících fanoušků..
V prvním startě Dibla se Šnekem odpíchli jako první a vedoucí pozici si udrželi po celý závod.. posádka Honzu Válka, sidecara bratří Vejchodových a team Tyla si spolu pozávodili a skončilo to pro Válka druhým místem a Vejchoda si vybojoval místo třetí .. v první rozjížďce mělo až pět sidecar menší karamboly.. trať měla hold pro sajdy svá zrádná místečka..naštěstí se nikomu nic nestalo až na pár modřin, jen posádka se startovním číslem 5 - Jiroušek, do druhého závodu kvůli zraněním kotníkům jezdce, nenastoupila.. druhá rozjížďka už byla o něco opatrnější, bez nehod.. ze startovacího pole vyjel jak ďas Vejchoda Tomáš s bráchou Jakubem, za ním Válek a naši kluci to rozjeli ve třetím závěsu, což hodně rychle napravili a už je bylo vidět jak to "stádo" heezky vedou :D pozice první trojky ve druhým závodě zůstali nezměněny, celkové umístnění tudíž to samý.. všem gratulace hoši a přes týden rychle zregenerovat nejen stroj, ale taky svá těla :o) ať to v Horšovským Týně (15. 5 . 2011) zdatně sype.. Vy, fanoušci, to berte jako pozvánku :)