"Uvědomujeme si důležitost
sportovních aktivit"

Putovní pohár televize Sport5 v Benátkách nad Jizerou 2014

V sobotu 5.7.2014 měl premiéru závod o Putovní pohár televize Sport5 na trati Kbel v Benátkách nad Jizerou. Přihlásilo se 15 sajdkár, což byl stejný počet jako naposled v Krásné Lípě na mistráku.. Trať i zázemí si všichni pochvalovali, spokojenost byla na všech stranách a určitě jsme všichni rádi za něco nového, co se bude každý rok opakovat..

Robin s Michalem sice v kvalifikaci nezajeli první čas, ale v obou rozjížďkách dojeli do cíle první a tak jsme si putovní pohár mohli doma vystavit na poličku :-) Morava je teda schramstla oba, ve čtyřkolkách ho vyhrál náš nejvíc nejlepší kámoš Radim Stöhr, obrovská gratulace.. :-)

A jinak dne 9.7. bude na Sport5 záznam ze závodů v Krásné Lípě, v 18.30 a ve 22.00hod.